OFERTA

CO ROBIMY?Ski-Service to firma zajmująca się profesjonalnym serwisem nart. Nie jest to sposób na wypełnienie luki pomiędzy sezonem rowerowym, ale pasja którą staramy się wspólnie realizować.
W naszym serwisie nie tylko naprawicie swój sprzęt, ale także go kupicie.
Dzięki jedynej w regionie – w pełni zautomatyzowanej, sterowanej komputerowo maszynie Wintersteiger Shuttle 200 zapewniamy najwyższy poziom usług serwisowych. Cały proces szlifowania nart odbywa się na kamieniu, dzięki czemu zbieramy bardzo mało ślizgu i krawędzi – przedłużamy życie nart. Jesteśmy w stanie przygotować narty na każde warunki śniegowe i do każdej konkurencji.

Wykończenie krawędzi dyskami ceramicznymi poprawia dokładność ich obróbki i wytrzymałość. Krawędzie bez zadziorów dłużej pozostają ostre.

Jako jeden z nielicznych serwisów w Polsce posiadamy thermobag – komorę do wygrzewania nart. Proces polega na wygrzewaniu nart w temperaturze 65-70*C przez 24 godziny, co powoduje lepsze wnikanie smaru w strukturę ślizgu i tym samym lepszy poślizg i wytrzymałość na ścieranie. Usługa polecana dla zawodników i zaawansowanych narciarzy np. przed wyjazdem na kilkudniowy wyjazd. Wygrzewanie nie zmienia charakterystyki nart.


Poniżej krótki filmik prezentujący pracę naszej maszyny

© copyright Ski-Service Tomasz Smusz